Nahrávám...

Marie Leitgebová

23 let

herečka

Psal se rok 2017 a Marie byla velmi znuděná. Přes svého dlouholetého kamaráda se dozvěděla o divadelním spolku v Chomutově. Tato informace potěšila její sluchové orgány. Od malička se věnovala hře na klavír, tanci, výtvarnému umění a také navštěvovala dramatický kroužek na základní škole. Jakmile však nastoupila na věhlasné Gymnázium v Chomutově, přestala hrát na klavír i tančit a v jejím životě něco chybělo. Rozhodla se tedy, že se chopí této jedinečné šance. Sebrala své dva kamarády, kteří měli také zájem o divadlo a na podzim roku 2017 se stali členy.

První rolí Marie byla služebná Jana ve hře Vzdor a trest hraběnky Báthory, na kterou velmi ráda vzpomíná. Nyní ji můžete spatřit ve hře Když BLESK udeří, a v další, co se zkouší, ale pst, to je tajná informace.

Aby se také pochlubila svými studijními úspěchy v roce 2019 úspěšně ukončila studium na gymnáziu maturitní zkouškou a nyní se dále vzdělává na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde studuje angličtinu a historii.

Marie by v budoucnu chtěla být slavná, bohatá, nezávislá a emancipovaná žena. Sledujte jí na instagramu ;)

Vzdor a trest hraběnky Báthory

služebná Jana