Nahrávám...
Picture

Deskový statek

Domácí scéna - KaSS

Na přelomu 19. A 20. století, před více než sto lety, se naše velká města začala rapidně měnit. Píše se rok 1907 a nové čtvrti všude rostou jako houby po dešti. Tedy hlavně v Praze. Střed města se ale měnil jen velmi málo. Je velice zajímavé srovnat onu dobu s naší. Naše divadlo nastudovalo divadelní hříčku spisovatele Václava Štecha z počátku 20. století, která reflektuje tu idylickou dobu politicky, hospodářsky i lidsky. Jak si poradí majitel realitní kanceláře s postupem své strany na radnici a tím, že mu zkříží plány jeho vlastní dcera?

Rezervovat 27. dubna 2024 / 18:00
Vstupné: od 130 Kč
Picture

Mužům nepřístupno

Domácí scéna - KaSS

Klap, klap, klap. Za starým psacím strojem sedí už zoufalý Karel Hájek, autor úspěšné trilogie o světě, kde jsou muži historií. S poslední knihou “Mužům nepřístupno” si ale nějak neví rady. Má se řídit radami jeho temperamentní vydavatelky Ester nebo svými vlastními pocity? Se svou dcerou Natálkou se ocitá v knižním světě, aby společně zabránili tomu, co se má stát, a tak... Komedii Václava Romana “Mužům nepřístupno” můžete nyní vidět v podání Divadla NaOko.

Rezervovat 4. května 2024 / 18:00
Vstupné: od 130 Kč
Picture

Když BLESK udeří

Domácí scéna - KaSS

Dorote Spencerová je ovdovělá anglická lady českého původu, která si však velmi zakládá na svém postavení a majetku. Když se jí rozbije lampička a nemůže si dočíst svou detektivku, pozve si do domu elektrikáře, aby ji opravil. V tu chvíli se však mezi nimi rozjíždí válka, neboť elektrikář Frank Green je povahy naprosto opačné. Jak dopadne jejich boj a co se dozví Dorotin syn Richard od své přítelkyně Jane, to uvidíte v naší autorské komedii ze současné Anglie.

Rezervovat 25. května 2024 / 18:00
Vstupné: od 130 Kč
Picture

Jablko přání

Domácí scéna - KaSS

Před mnoha staletími, když naši zemi protkávala magie, se zrodila legenda. Legenda o temné síle, která se chystá pohltit celý náš svět. Co se stane, když temnota zatouží po moci a lstí oklame královnu? Zachrání náš hrdina království a celý svět? To a mnohem víc se dozvíte v pohádce Jablko přání.

Rezervovat 2. června 2024 / 16:00
Vstupné: od 110 Kč
Picture

Filmový koncert

Domácí scéna - KaSS

Zábavní program plný zpěvu, tance, ale také scének či povídání o filmech. Přijďte se 2 týdny před začátkem prázdnin naladit na letní atmosféru a spolu s námi přivítat období koupání, opalování či výletů.

Rezervovat 15. června 2024 / 18:00
Vstupné: od 150 Kč