Nahrávám...
Picture

Mikuláš s čertem a andělem do Vašich domovů

U Vás doma

Jako každý rok, i letos nabízí naše divadlo návštěvu Mikuláše s čertem a andělem přímo k Vám domů, aby Vaše ratolesti postrašili, pokárali, ale také pochválili a odměnili.

Rezervovat 5. prosince 2019 / 15:30
Vstupné: 250 Kč
Picture

A dost! (DERNIÉRA)

Domácí scéna - KaSS

Hra, kterou naše divadlo uvádí od dubna roku 2016, míří do finále. A vy máte možnost naposledy tuto komedii zhlédnout v původním obsazení. Pojďte se tedy společně s námi rozloučit s madam Valmontovou a její rodinou a symbolicky nám pomoci roztrhat scénáře. A dost! je šílená situační komedie, která poukazuje na ty (ne)hezké lidské vlastnosti jako arogance, sobectví, pýcha, chamtivost či touha po bohatství. Úmrtí vlivné a bohaté madam Valmontové, jejíž dědictví mají získat její dva mladší sourozenci, rozjede smršť lží, lstí a přetvářek. Když jde o prachy, jde rodina i cokoliv ostatního stranou. Nikdo však netuší, jak velké tajemství se za oponou z bankovek ukrývá…

Rezervovat 7. prosince 2019 / 19:00
Vstupné: od 100 Kč
Picture

Popelka

Vánoční stan Chomutov

Každý jistě zná pohádku o Popelce - dívce sloužící u své macechy a jejích dvou dcer. Když však přijde pozvání na tři královské bály, kterých se mají zúčastnit všechny urozené i neurozené dívky z království, vše se změní. Naše hra samozřejmě vychází z tohoto známého příběhu, avšak scénář i písně jsou kompletně autorské.

14. prosince 2019 / 10:30
Vstupné: zdarma