Nahrávám...

Martin Prokeš

26 let

technik

V roce 2013 vystudoval obor Elektrikář na škole ESOZ v Chomutově. O tři roky později se rozhodl, že si dodělá maturitní nástavbu, a tak tedy v roce 2019 úspěšně složil maturitní zkoušku v oboru Podnikání na škole AGT v Chomutově. Přemýšlí nad VŠ, ale to je stále ve hvězdách... V aktuální době pracuje jako technik servisního oddělení ve firmě Intermont, Opatrný, s.r.o.

Mezi jeho zájmy patří hudba - festivaly, koncerty, jízda na motorce, Netflix, Pán Prstenů, hraní počítačových her a v neposlední řadě zpěv, který jak sám ví, mu moc nejde.. Hlavně že ho baví, že? ;)

K divadlu se dostal úplnou náhodou. V roce 2016 navštívil dvě představení "HOTEL" a "A DOST!", poté se setkal venku se svým kamarádem, tehdejším členem divadla, a byl přizván k přisednutí k partě divadelníků. Poté následovaly další navštívené představení a mimodivadelní akce. Slovo dalo slovo a Martin se stal členem divadla.

Jelikož se hlavně rád koukal a byl velký trémista, odmítal hrát. Podílel se proto na divadle spíše jako podpora a manuální pomoc. Na začátku nové sezóny mu byla nabídnuta role Brutuse v historické komedii "ON CLAUDIUS". I přes jednoduchou roli tuto postavu odmítl. V roce 2018 musel divadlo z osobních důvodů opustit. Začátkem roku 2020 se vrací do divadla jako osvětlovač, zvukař a technik.