Nahrávám...

Viktorie Sasová

21 let

herečka, zpěvačka

Viktorie se už od mala věnovala všemožným činnostem, nikdy nesměla někde chybět. Od první třídy základní školy navštěvovala ZUŠ v Chomutově, kde se věnovala malování a hře na klavír. Svou základní školu několikrát reprezentovala na recitačních soutěžích, německých olympiádách či soutěžích psaní, kde se se svou povídkou umístila ve své kategorii na prvním a celkově na třetím místě.

Později začala v ZUŠ také navštěvovat literárně-dramatický obor. S dramaťákem vystoupila na několika reprezentačních dnech ZUŠ nebo na představeních „Proč kominíci nosí štěstí“ a „Jak přišli kováři k měchu“. Divadlo jí moc bavilo, ale z důvodu přestupu na střední školu toho musela nechat. Po nějaké době se od spolužáka dozvěděla o souboru NaOko a rozhodla se to společně s kamarády zkusit. A tak se stala od října roku 2017 součástí ansámblu, kde našla hned několik přátel. Mimo divadlo hrála od svých 8 let golf za Mostecký Golfový klub. Ve volném čase ráda hraje na ukulele a zpívá, ale pro dobro ostatních, to nedělá příliš často.

Mezi tím úspěšně odmaturovala na chomutovském Gymnáziu a nyní studuje na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde působí také jako lektor první pomoci.

On Claudius

Messalina

Popelka

macecha

Vzdor a trest hraběnky Báthory

služebná Anna