Nahrávám...

Bc. Viktorie Sasová

23 let

herečka, zpěvačka

Viktorie se už od mala věnovala všemožným činnostem, nikdy nesměla někde chybět. Od první třídy základní školy navštěvovala ZUŠ v Chomutově, kde se věnovala malování a hře na klavír. Svou základní školu několikrát reprezentovala na recitačních soutěžích, německých olympiádách či soutěžích psaní.

Později začala v ZUŠ také navštěvovat literárně-dramatický obor. S dramaťákem vystoupila na několika reprezentačních dnech ZUŠ nebo na představeních „Proč kominíci nosí štěstí“ a „Jak přišli kováři k měchu“. Divadlo jí moc bavilo, ale z důvodu přestupu na střední školu toho musela nechat. Po nějaké době se od spolužáka dozvěděla o souboru NaOko a rozhodla se to společně s kamarády zkusit. A tak se stala od října roku 2017 součástí ansámblu, kde našla hned několik přátel. Mimo divadlo hrála od svých 8 let golf za Mostecký Golfový klub. Ve volném čase ráda hraje na ukulele, zpívá, sportuje, hraje deskovky nebo si čte fantasy knížky.

Mezi tím úspěšně odmaturovala na chomutovském Gymnáziu a nyní studuje na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy obor biologie, kde působí také jako lektorka první pomoci. Současně od září 2021 začala studovat na fakultě Zdravotnických studií UJEP obor zdravotnický záchranář.

On Claudius

Messalina

Popelka

macecha

Vzdor a trest hraběnky Báthory

služebná Anna